projekt zabawa

eco mebelki i akcesoria dla dzieci

Projekt rodzic

STRONA W PRZEBUDOWIE  STRONA W PRZEBUDOWIE   STRONA W PRZEBUDOWIE   STRONA W PRZEBUDOWIE   STRONA W PRZEBUDOWIE   STRONA W PRZEBUDOWIE  STRONA W PRZEBUDOWIE 

                                                      LUDZIE CIESZĄCY SIĘ WŁASNĄ PRZESTRZENIĄ - TO NASZ CEL

E4room stworzy kompletny projekt Twojego wnętrza.

Zaczynamy od funkcjonalności i układu w pomieszczeniu/pomieszczeniach. Tworzymy najbardziej optymalny plan dostosowany do Twojego stylu życia i Twoich potrzeb. Silny pomysł jest punktem wyjścia dla każdego indywidualnego projektu i od tego zaczyna się cała praca nad wnętrzem. Na podstawie wywiandu tworzymy szczegółowy plan dla jednej lub kilku przestrzeni. W finale otrzymasz produkt - rozwiązane funkcjonalnie i technicznie wnętrze, przedstawione na moodboard planszach wizualizujących jego charakter z propozycjami użytych materiałów, mebli, akcesoriów. 

Proces zaczynamy od 

1.  Lista Twoich życzeń.

W której określisz nam swoje potrzeby.  Bazując na odpowiedziach na pytania, powstaje pomysł. Na tym etapie chcemy dowiedzieć się jak twoje wnętrze będzie używane, co jest dla Ciebie ważne w aranżacji. Chcemy uzyskać najważniejsze informacje które pozwolą stworzyć wyjątkową tylko Twoją przetrzeń.  W tym etapie pomocny nam jest formularz, w którym możesz zawrzeć wszystko co wydaje Ci się istotne. Od nakreślonej inwentaryzacji po zdjecie mebla który lubisz. 

2. Projekt

Etap gdzie zatwierdzony plan rozwija się a wszystkie zgromadzone informacje przetwarzane są na szczegółowa prezentację. Powstałą aranżację finalnie prezentujemy na moodboard w którym odkryjesz nowy charakter wnętrza, styl i kolory w jakich zostało urządzone, oraz propozycję materiałów, mebli i akcesoriów które dopełniaja całości. 

3.Realizcja i wdrożenie.

Projekt jest już w Twoich rękach, zawiera wizualne i techniczne rozwiązania dostosowane do potrzeb tematu, ogólny koszt inwestycji. Z nim łatwo stworzysz krok po kroku własną przyjazną przestrzeń, a to naprawde bardzo przyjemne. 

Masz problem z wnętrzem, szukasz odpowiedniej estetyki do przestrzeni w której chcesz sie dobrze czuć, potrzebujesz zmian lub porady ale uważasz że wizyta u projektanta to zbyt duży krok - e4room znajdzie rozwiązanie, zapraszamy do współpracy. Każdy projekt w miare potrzeb i skali  wyceniany jest indywidualnie. 

 


 

Formularz zamówienia projektu wnętrza:

 

Rzuty koncepcyjne przebudowy domu - przykład