projekt zabawa

eco mebelki i akcesoria dla dzieci

Zasady dostawy

 
Czas oczekiwania na przesyłkę

Całkowity czas dostawy od początku zamówienia, to czas na kompletowanie towaru lub realizację plus czas przesyłki kuriera.

  1. Przedmioty, które nie wymagają procesu realizacji wysyłamy po zaksięgowaniu środków na koncie lub złożeniu  zamówienia za pobraniem. Termin dostawy takiego produktu wynosi maksymalnie do pięciu dni roboczych.

  2. Ze względu na rodzaj produktów które wymagają czasu do 5 dni realizacji, do terminu dostawy takiego przedmioty należy doliczyć  7 dni. W tych przypadkach kontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółowego terminu dostawy.

 

Kurier

W trosce o jakość, bezpieczeństwo i terminowość dostawy zdecydowaliśmy na zlecenie dostaw paczek do państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
Paczka może być również nadana do miejsca pracy, w tym celu należy podać odpowiedni adres wypełniając formularz zamówienia. Kurier dostarcza przesyłki w godz. 9-17:00.
Przesyłkę można śledzić w internecie na stronie DPD : Track&Trace.
W celu uzyskania informacji o przesyłce możecie Państwo kontaktować sie z oddziałem firmy DPD numery telefonów do oddziałów DPD.

 
Koszty dostawy

Koszty dostawy pokrywa klient, są one wykazane w trakcie składania zamówienia. W przypadku mebelków koszty są większe od standardowej paczki do 5kg.
 

  • Płatność przelewem, elektroniczna
przesyłka do 5kg 20zł
przesyłka do 5kg - 15kg 27zł
przesyłka 15kg - 25kg 32zł
przesyłka 25kg - 31,5kg 37zł
przesyłka 31,5kg - 40kg 47zł
przesyłka 40kg - 50kg 70zł