PLANER REMONTU POKOJU DZIECKA.

PLANER REMONTU POKOJU DZIECKA.

             Dobry plan to podstawa efektywnego działania. Jeśli mamy spisane na kartce myśli, zamierzenia, dużo łatwiej o ich realizację. Zapisując plany tylko w głowie, z której w natłoku zadań domowych zwykle coś umyka, często postanowienia oddalamy, o czymś zapominamy. Jeśli już wdrażamy to jednak zawsze coś pominiemy, zapomnimy, przeoczymy. 

Dobrze jest więc zapisać, narysować, zanotować. Udokumentowane rzeczy stają się bardziej realne do zrealizowania. Notatki również popychają nas do działania, krok po kroku wdrażamy w życie plan, który przelany na papier wydaje nam się być realniejszy. I tak też jest planowaniem remontu pokoju dziecka. Często nie wiemy od czego zacząć, co będzie potrzebne, na co zwrócić uwagę, w końcu jak przeprowadzić cały proces bez nerwów i rozczarowań.

       Dziś, aby ułatwić Wam to zadanie udostępniam planner remontu pokoju dziecka.

  • W pierwszej części zapiszecie wszystkie inspiracje, pomysły Wasze i dziecka, jak ma wyglądać pokój, jakie ma mieć kolory, elementy, meble… Potem koniecznie z metrem narysujcie zwymiarowany obrys zaznaczając okno, drzwi. Przemyślcie gdzie stanie konkretny mebel, ile macie miejsca na te najważniejsze gabaryty jak łóżko, szafa, stolik …Potem dopiero można rozwinąć skrzydła wyobraźni o kolejne przedmioty, dodatki.
  • W kolejnej części zapiszcie co będzie potrzebne do zrealizowania wcześniej narysowanego planu.
    Może trzeba będzie przesunąć punkt świetlny, pomalować ściany, położyć nowe panele na podłodze, wywiercić dziurę Zanotujcie,  wybrane meble, oświetlenie, i gdzie je można zamówić, czy kupić stacjonarnie. Koniecznie wpisujcie ceny, to ważna sprawa która da obraz na całe zamierzenie. Taka kalkulacja pozwoli przygotować się w czasie planując kolejność robót i wydatki. Czasem na końcu podsumowanie może przerazić, ale lepiej być świadomym całego zamierzenia.       
  •   Dobrej zabawy 🙂
  • pierwsza karta do pobrania tu PLANER 1
  • druga karta do pobrania tu PLANER 2