Zasady dostawy

CZAS OCZEKIWANIA NA PRZESYŁKĘ

Całkowity czas dostawy od początku zamówienia, to czas na kompletowanie towaru lub realizację plus czas przesyłki kuriera.

  1. Przedmioty, które nie wymagają procesu realizacji wysyłamy po zaksięgowaniu środków na koncie. Termin dostawy takiego produktu wynosi maksymalnie do pięciu dni roboczych.
  2. Przedmioty które wymagają realizacji wysyłamy tuż po zakończeniu prac nad meblem., trwa to zależnie od rodzaju zamówionego mebla 7/14/21 dni. W tych przypadkach kontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółowego terminu dostawy.

KURIER

W trosce o jakość, bezpieczeństwo i terminowość dostawy zdecydowaliśmy na zlecenie dostaw paczek do państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
Paczka może być również nadana do miejsca pracy, w tym celu należy podać odpowiedni adres wypełniając formularz zamówienia. Kurier dostarcza przesyłki w godz. 9-17:00.
Przesyłkę można śledzić w internecie na stronie DPD : Track&Trace.
W celu uzyskania informacji o przesyłce możecie Państwo kontaktować sie z oddziałem firmy DPD numery telefonów do oddziałów DPD.

KOSZTY DOSTAWY

Koszty dostawy pokrywa klient, są one wykazane w trakcie składania zamówienia. W przypadku mebelków koszty są większe od standardowej paczki do 5kg.
Istnieje możliwość zapakowania w paczkę kilku rzeczy, przy większej liczbie zamówionych przedmiotów proszę o kontakt mailowy w celu kalkulacji przesyłki.